Birbank Umico sahibləri 3 kateqoriya seçimi ilə daha çox bonuslar qazanacaqlar
(®) 1 noyabr 2024-cü il tarixindən etibarən bütün Birbank Umico kart sahiblərinə 3 kateqoriya seçimi təqdim olunur. Bu isə sevimli kateqoriyalardan daha çox Umico bonusu qazanmaq deməkdir.
Birbank Umico kart sahibləri Birbank tətbiqində Umico bölməsinə daxil olaraq istədikləri 3 kateqoriyanı seçməklə ödənişlərdən bonuslar qazana bilərlər. Üstəlik tətbiqdə göstərilən tapşırıqları yerinə yetirməklə daha çox bonus qazanmaq da mümkündür. Noyabr ayında istifadəçilər “Umico.az-da 50 ₼-lik ödəniş”, “QR-la istənilən məbləğdə 3 ödəniş”, “Bravo-da 15 ₼-lik ödəniş” və digər tapşırıqları görə bilərlər.
Noyabr ayında Birbank Umico kart sahibləri market, YDM, restoran və s. kimi bir çox sahəyə uyğun kateqoriyalar seçə bilərlər. Bunlarla yanaşı kateqoriyalar arasında aşağıda sadalananları da görmək mümkündür: