Hesab.az-dan sığorta almaq istəyənlərə şad xəbər!
(®) Artıq isti yay günlərində səyahət planlarınıza səyahət sığortanızı Hesab.az-da almağı da əlavə edə bilərsiniz.
Hesab.az bundan öncə icbari avtomobil sığortasını almaq funksiyasını istifadəçilərinə təqdim etmişdir. Hesab.az-da siz həm sığorta alışını, həm də sığorta ödənişlərinizi həyata keçirə bilərsiniz. Yeniliyə əsasən artıq səyahət sığortanızı da Hesab.az-da həm veb, həm də mobil tətbiq ilə istənilən yerdən, anında alaraq səyahətinizi zəmanət altına ala biləcəksiniz.
Siz bu sığorta məhsulu sayəsində təhlükəsizlik hissi, səfər zamanı gözlənilməz hadisələrə qarşı maliyyə zəmanəti əldə edəcəksiniz.
Bunun üçün Hesab.az-da həm veb, həm də mobil tətbiq ilə sığorta bölməsində “Səyahət sığortası al” bölməsinə daxil olur, lazımi məlumatları daxil edərək anında sığortanızı ala bilərsiniz.
Səyahət sığortanızı alaraq siz aşağıda qeyd olunan məqamlarda özünüzü sığorta altına ala biləcəksiniz:
-Azərbaycan respublikası sərhədlərindən kənara çıxan vətəndaşların bədbəxt hadisələr və qəfil xəstəliklər zamanı tibbi xərclərinin sığortası