Azərbaycanın ilk bitki dərmanları istehsalçısı Apamark-ı seçib
Geniş tərkibli komandası ilə mövcud və yeni müştərilərinə ən doğru həll yollarını təqdim edən Apamark şirkəti bu dəfə yeni yaradılan “Aqrokimya Azərbaycan” MMC şirkətinə dəstək olub.
Azərbaycanda ilk dəfə bitkilərin mühafizəsi üzrə məhsulların istehsalını və satışını həyata keçirəcək “Aqrokimya Azərbaycan” MMC şirkəti öz məhsullarının qablaşdırma dizaynlarını Apamark Marketinq və PR şirkətinə həvalə edib.
Dizayn zamanı müştərinin vaxt itirmədən məhsul haqqında məlumatlarla yaxından tanış olması üçün məlumatlar qablaşdırılmanın üzərinə yerləşdirilmişdir. Qablaşdırmaların rəngləri dərmanların növlərinə görə qruplaşdırılmışdır. Məhsulun bazarda olan digər məhsulların arasında fərqlənməsi üçün qablaşdırılmanın arxa fonuna aidiyyatı üzrə ağac kompozisiyaları əlavə edilmişdir.
Qeyd edək ki, yaxın zamanlarda fəaliyyət göstərəcək “Aqrokimya Azərbaycan MMC” şirkətinin loqosu və brendbuku da Apamark Marketinq və PR şirkəti tərəfindən hazırlanmışdır. Şirkət yaxın zamanlarda Aqrokimya Azərbaycan şirkətinin yeni saytını da istifadəyə verəcək.