Ödənişləri rahat və sürətlə edin!
Daim müştərilərinin rahatlığını düşünən və müştəri məmnuniyyətinin yüksəldilməsini rəhbər tutan Expressbank sürətli və rahat ödəmə terminalları – ExpressPay terminalları ilə hər kəsin xidmətindədir.
ExpressPay terminalları vasitəsi ilə Siz Expressbank-a aid ödənişlər (kredit ödənişi, əmanət və cari hesabın artımı, həmçinin bank kartlarına onlayn rejimdə mədaxil), digər bank və bank olmayan kredit təşkilatları, sığorta şirkətləri, mobil operatorlar, kommunal / rabitə ödənişləri (Aztelekom – BTRİB), kabel TV, internet provayderlər, həmçinin onlayn oyunlar, sosial şəbəkələr və digər xidmətlər üzrə ödənişləri həyata keçirə bilərsiniz.
Expressbank-ın xidmətləri və ExpressPay barədə daha ətraflı məlumat üçün 132 Məlumat Mərkəzinə zəng edə, www.expressbank.az saytına və ya Bankın rəsmi Facebook səhifəsinə www.facebook.com/Expressbank daxil ola bilərsiniz.