Yasamalda faizsiz kreditlə mənzillər satışda
(®) "Park Yasamal" yaşayış kompleksi sərfəli və rahat şərtlərlə mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün unikal fürsətlər təqdim edir.
Burada faiz və komissiya olmadan sadəcə 30% ilkin ödənişlə 36 aylıq daxili kreditlə mənzil əldə etmək mümkündür. Bununla yanaşı, 20% ilkin ödəniş edərək 20 ilədək ipoteka imkanı da təqdim olunur.
Kompleks şəhərin mərkəzinə yaxın bir ərazidə - Yasamal rayonunda, 3 saylı Bakı "ASAN xidmət" mərkəzi və Bayraq parkı yaxınlığında yerləşir. Kaktus restoranından Yasamal gölü istiqamətində hərəkət edərək layihəyə asanlıqla çata bilərsiniz.
Park Yasamalda müxtəlif zövqlərə və tələblərə uyğun mənzil seçimləri mövcuddur. Mənzil sahəsi və otaq sayı ilə bağlı ətraflı məlumat üçün satış ofisinə müraciət etmək və ya *1544 nömrəsi ilə əlaqə saxlamaq kifayətdir.
Mənzil çeşidindən asılı olmayaraq burdakı bütün mənzillər itkisiz planlama ilə inşa edilib. Bu da mənzilin hər bir kvadrat metrini istifadəyə yararlı və dəyərli edir. Təmir beynəlxalq standartlara uyğun Avropa brendləri ilə aparılır. İtaliyan brendi Prysmian yanmayan kabellər sayəsində mənzilinizin yanğın təhlükəsizliyi daha yüksək səviyyədə təmin edilir. Yeni izolyasiya sistemi sayəsində isə mənzildə kənar səs olmayacaq və istilik enerjisinə qənaət etmiş olacaqsız.
Həyətyanı sahə küləkli iqlim nəzərə alınaraq xüsusi planlaşdırılıb. Ağacların sıx əkilməsi və kompleksin tam qapalı həyət strukturu ilboyu sakinlərə rahatlıq və komfort təmin edir.
Qeyd edək ki, "Park Yasamal" yaşayış kompleksində ilk mərhələnin mənzillərinin təhvili üçün artıq çox az vaxt qalıb.