24 fərqli reklam çarxı ssenariləri təklif edilir.
Yerli və xarici şirkətlərə fərdi təkliflərin hazırlanması, peşəkar işçi heyəti və geniş texniki bazasının olması ilə seçilən Apamark Marketinq və PR şirkəti yeni sezonun başlanması ilə əlaqədar müştərilərə 24 fərqli reklam çarxı ssenariləri təklif edir.
Şirkət tərəfindən təklif olunan ssenarilər tikinti materialları, tibb sektoru, pərakəndə satış sektoru, energetik içki, telekommunikasiya sektorlarını əhatə edir. Qeyd olunan sektorlar üzrə ssenarilər arasında həm məhsul, həm də imic xarakterli ssenarilər mövcuddur. Ssenari təklifləri ilə maraqlanan şirkətlər məsələ ilə bağlı (012) 488 35 42 telefon nömrəsi və ya [email protected] e-poçtu vasitəsilə Apamark şirkətinə müraciət edə bilərlər.
Qeyd edək ki, Apamark Marketinq və PR şirkəti bir il ərzində Qafqaz Otellər şəbəkəsi üçün ümumilikdə 128 satış və maarifləndirmə xarakterli video çarx ərsəyə gətirmişdir.