Bankın Müştəri xidmətləri şöbəsinə mütəxəssislər tələb olunur
Bank “BTB” ASC, “Azadlıq” filialı, Müştəri xidmətləri şöbəsinin Aparıcı mütəxəssisi / Mütəxəssisi / Kiçik mütəxəssisi vəzifəsinə işə qəbul elan edir.
“Azadlıq” filialı, Müştəri xidmətləri şöbəsinin Aparıcı mütəxəssisi / Mütəxəssisi / Kiçik mütəxəssisi
Bank “BTB” ASC-nin mövcud tariflərinə əsasən bütün növ bank məhsul və xidmətlərinin satışını təşkil etmək;
Bank tərəfindən təqdim edilən bank məhsulları və xidmətlər (tariflər, əmanətlər, köçürmələr, plastik kartlar və s .) barədə məlumatları müştərilərə təqdim etmək;
Fiziki şəxslərə, onların müraciət və qanunvericiliyə uyğun olaraq bütün növ hesabların müvafiq qaydada açmaq, bu hesablar üzrə əməliyyatları aparmaq və onları bağlamaq;
Hüquqi şəxslərin hesablarında onların müraciətinə və qanunvericiliyə əsasən əməliyyatlar aparmaq;
Müştərinin təqdim etdiyi ödəniş tapşırığının qəbul edilməsi, düzgün tərtib olunmasının yoxlanılması;
Müştərinin istəklərinə və bankın mövcud şərtlərinə uyğun olaraq, plastik kartların sifarişini qəbul etmək, sistemə daxil edərək müvafiq sənədləri Bank Kartları şöbəsinə təqdim etmək;
Bankın məhsul və xidmətlərində edilən dəyişiklik və əlavələr barədə müştəriləri məlumatlandırmaq;
Təhkim olunmuş ödəniş sistemləri və təcili pul köçürmə sistemləri üzrə əməliyyatları həyata keçirmək.
Vahid komandada işləmək qabiliyyəti;
Bank sahəsində Müştəri xidmətləri istiqaməti üzrə ən azı bir 1-5 il iş təcrübəsi;
Azərbaycan, rus dillərini bilmək;
Ofis proqramlarında sərbəst iş bacarığı, Progress Bank əməliyyat sistemində işləmə bacarığı olanlara üstünlük verilir;
Müştərilərlə və əməkdaşlarla münasibətdə nəzakət nümayiş etmək və ünsiyyət qurmaq qabiliyyəti.
Müraciət etdiyiniz vəzifənin adını email-in mövzu hissəsində (“Azadlıq” filialı, Müştəri xidmətləri şöbəsinin Aparıcı mütəxəssisi/ Mütəxəssisi / Kiçik mütəxəssisi) göstərməyiniz xahiş olunur.