Ekstra Qarantiya Çin avtomobillərinə də zəmanət təqdim edir!
(®) Rəsmi Hyundai distributoru "Auto Azərbaycan" tərəfindən təqdim edilən Ekstra Qarantiya proqramı artıq Çin istehsalı avtomobilləri də əhatə edir. Bu yenilik sayəsində Çin istehsalı avtomobil sahibləri də rəsmi servis səviyyəsində texniki təminat və etibarlı zəmanət imkanlarından yararlana bilərlər.
Proqram çərçivəsində avtomobillərin mühərrik, sürətlər qutusu, elektron sistemlər, sükan, əyləc və digər vacib komponentlərinə zəmanət verilir. Müştərilər 5 il və ya 150 000 km-ə qədər zəmanət müddəti seçərək öz avtomobillərini gözlənilməz texniki nasazlıqlardan sığortalaya bilərlər.
"Auto Azərbaycan" şirkətinin nümayəndəsi bildirib:
“Son illərdə Azərbaycan bazarında Çin avtomobillərinə olan tələbat artıb. Biz də bu seqmentdəki müştərilərə eyni səviyyədə etibarlılıq və xidmət təqdim etmək üçün Ekstra Qarantiya proqramını genişləndiririk. Məqsədimiz hər bir sürücünün yolda rahat və güvənli hiss etməsidir.”
Zəmanət proqramından yararlanmaq üçün avtomobil sahibləri ünvanlarımıza yaxınlaşaraq texniki baxışdan keçərək uyğun paketləri seçə bilərlər.