Aylıq 148 manat kreditlə tam təmirli mənzillər - Payız Kampaniyası
İnsanın öz evinin olması, öz işığının daim yanması heç nə ilə əvəz oluna bilməz. İnsanın arxayın yaşaması, yaratması, qənaət etməsi üçün kiçik də olsa öz evinə çox ehtiyyacı var.
İllərdir ev həsrəti çəkənlər çoxdur. İndi kirayədən xilas olub gözəl, müasir tipli, yaşayış üçün hər cür şəraitlə təmin olunmuş Kristal Abşeron yaşayış kompleksində öz təmirli evinizə köçə bilərsiniz.
Belə ki, “Kristal Abşeron” şirkəti müştərilərinə inşa etdiyi yeni yaşayış kompleksində hər büdcəyə uyğun kreditlər təmirli mənzillər təklif edir. Kompleksdə ümumi sahəsi 29 kv.m olan 1 otaqlı təmirli mənzil çoxları üçün artıq daha əlçatandır. Bu təmirli mənzilləri 25 illik manatla ipoteka ilə əldə etmək mümkündür. 31 oktyabr 2017-ci il tarixinədək davam edəcək kampaniyanın şərtlərinə görə, 5220 manat ilkin, 148 manatdan başlayan aylıq kreditlə təmirli mənzilə sahib ola bilərsiniz. Təklif edilən mənzillər binanın mansard mərtəbəsində yerləşdiyinə baxmayaraq mənzillərin hündürlüyü 3 metrdir.
Bir az geniş mənzil əldə etmək istəyənlər, “Xırdalan” layihəsində 1 otaqlı 41 kv.m mənzilə sahib ola bilərlər. 1 otaqlı mansard mərtəbədə 41 kv.m mənzilin ilkin ödənişi 6970manat, aylıq ödəniş isə 198 manat təşkil edir. Mənzillər 2 aya hazır olacaq binalardan təklif edilir.
Mənzillər müştərilərə tam təmirli təhvil verilir. Təmirə - İtaliya istehsalı divar kağızları, İspaniya STN firmasının kafel və metlax məhsulları, Türkiyənin E.C.A. firmasının istehsalı hamam aksesuarları, Rusiya istehsalı palıd parket, Türkiyə İstehsalı seyf giriş qapısı daxildir. Binalar Rusiya istehsalı xüsusi daş yun tərkibli materiallarla izolyasiya olunur. Təmirli mənzillər mərkəzləşdirilmiş kabel TV və internet ilə təmin edilir.
“Kristal Abşeron”un yaşayış komplekslərində bütün mənzilləri çıxarışla təmin edilir. Artıq şirkətin layihələrində 3000-dən artıq xoşbəxt sakin mənzil çıxarışlarını əldə edib.