Birbank-la “Əfsanə günlər”də 20%-dək endirimdən faydalanın
(®) Trendyol-da sərhədsiz alış-verişi sevən Birbanklılar noyabr ayını möhtəşəm kampaniya ilə başa vururlar.
Belə ki, Trendyol-un “Əfsanə günlər” kampaniyası müştərilərə onlayn alış-verişdə xüsusi endirim fürsəti təqdim edir. 27 noyabr–2 dekabr tarixlərində Trendyol-dan alış-veriş edənlər “NOYABR20” promokodu ilə 20%-dək endirim qazanacaqlar.
Birbank və Trendyol arasında qurulan tərəfdaşlıq müştərilərə yalnız endirim deyil, eyni zamanda daha rahat və büdcəyönümlü ödəniş imkanı yaradır. Müştərilər sifariş zamanı “İndi al, sonra ödə” üsulunu seçərək ödənişi 4 bərabər hissəyə komissiyasız və faizsiz şəkildə bölə və 2 ay ərzində ödəyə bilirlər. Beləliklə, Birbank müştəriləri üçün Trendyol-da alış-veriş həm endirimlə, həm də komissiyasız, faizsiz, hissəli ödənişlə daha əlçatan və sərfəli olur.
Kampaniyadan yararlanmaq üçün bu linkə daxil ola bilərsiniz: https://www.b-b.az/prte
Daim ən son rəqəmsal yeniliklər və bank məhsulları təqdim edən Kapital Bank-ın əmtəə nişanı olan Birbank, 3 milyondan çox aktiv istifadəçisi olan mobil tətbiqi, 115 filial və 50 şöbədən ibarət Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi ilə müştərilərinin xidmətindədir. Bank 2025-ci ilədək ölkənin birinci bankı Kapital Bank adı altında müştərilərinə xidmət göstərib və PAŞA Holding-ə daxildir. Kapital Bank isə hazırda maliyyə institutu olaraq fəaliyyətini davam etdirir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün Birbank.az saytına, 196 Əlaqə Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.