Səyahət imtiyazlı kartlar üzrə xüsusi təklif
(®) Xalq Bank müştərilərin premium kart üstünlüklərindən daha rahat və sərfəli şərtlərlə yararlanması məqsədilə yeni kampaniya keçirir.
Belə ki, 27 noyabrdan 5 dekabradək Bank tərəfindən Mastercard Black Edition və Visa Infinite ödəniş kartlarının əldə olunması üçün tələb olunan birdəfəlik xidmət haqqına və ya kart hesabına ilkin mədaxil məbləğinə 60 % endirim tətbiq edilir.
Premium seqmentə aid bu kartlar sahibinə dünyanın istənilən nöqtəsində yüksək xidmət səviyyəsi, səyahət və həyat tərzi üzrə geniş imtiyazlar, sığorta paketləri, konsyerj xidmətləri və digər eksklüziv üstünlüklər təqdim edir. İmtiyazlar sırasına hava limanına transfer, biznes zallara ziyarət, sürətli keçid kimi xidmətlər aiddir.
Müştərilər MC Black Edition və Visa Infinite kartlarını həm Xalq Bankın geniş filial şəbəkəsindən, həm də onlayn kanallar vasitəsilə sifariş edə bilərlər. https://cardorder.xalqbank.az/?card=9 Bakı ərazisində pulsuz çatdırılma xidməti aktivdir.
Eyni zamanda, Xalq Bankın yeni və cari əmanət müştəriləri 5 dekabradək MC Black Edition və Visa Infinite ödəniş kartlarını birdəfəlik xidmət haqqına və ya ilkin mədaxil məbləğinə 70 % endirimlə əldə edə bilərlər. Xatırladaq ki, Xalq Bankda 30 dekabradək davam edən əmanət kampaniyasından yararlanaraq daha çox gəlir əldə etmək mümkündür:
“Müddətli” AZN əmanəti üzrə illik faizlər – 3 ay - 8.5 %, 6 ay - 10.5 %, 12 ay - 11 %, 18 ay – 11 %, 24 ay - 11 %. Minimal məbləğ - 100 AZN,
“Proqress” AZN əmanəti üzrə illik faizlər - 12 ay – 10.75 %, 24 ay – 11 %. Depozit məbləğinin artırılması imkanı ilə, minimal məbləğ - 100 AZN.