Bakıda açılacaq "Dino Park"a giriş qiymətləri məlum oldu
"Dino Park" bu gün məlumat yayaraq bəyan edib ki, 3 və daha çox uşağı olan ailələr üçün 20% endirim tətbiq oluncaqdır. Bunun üçün təsdiqedici sənəd təqdim edilməlidir.Yaxın günlərdə Hava Limanı yolu üzərində yerləşən Baku Expo Center-də "Dino Park" açılacaq.
"Dino Park"ın Bakının ən böyük və ən həyəcanlı dinozavrlar parkı olacağı bildirilir. Burada nəhəng, real ölçülü və səs-küylü dinozavrlarla yanaşı - interaktiv atraksionlar, hərəkət edən dinozavrlar və hətta üzərində gəzə biləcəyiniz xüsusi ride-dinozavrlar yer alacaqdır.
Daha bir yenilik - "pulsuz avtobus xidməti" də olacağı elan edilib. Belə ki, "Koroğlu" metro stansiyasından pulsuz avtobus sizi Baku Expo Center-ə aparacaq və Baku Expo Center-dən "Koroğlu" metro stansiyasınadək gətirəcək. Avtobusların üzərində "Dino Park" yazılacaq.
QİYMƏTLƏR
"Dino Park"a giriş üçün biletin qiyməti böyüklər üçün 15 manat, uşaqlar üçün 20 manat olacaqdır. 3 yaşadək uşaqlara girişin pulsuz olması nəzərdə tutulub. Fiziki qüsurlu şəxslərə isə giriş ödənişsiz olacaqdır.
Həmçinin 3 və daha çox uşağı olan ailələr üçün 20% endirim tətbiq oluncaqdır. Bunun üçün təsdiqedici sənəd təqdim edilməlidir.
Bilet bütün gün üçün keçərlidir. Ərazidə mövcud olan bütün attraksionlar qiymətə daxildir. Ərazidə 20-dən çox hərəkət edən və səs çıxaran dinozavr mövcuddur. Ən böyük dinozavrın hündürlüyü 9,5 metrdir.
İmkanlar: