Bank of Baku komissiyanı ləğv etdi – Tələsin, 30 dekabradək!
(®) Bank of Baku Yeni ilin gəlişinə özəl olaraq komissiyanı ləğv etdi. 24-30 dekabr tarixlərində keçiriləcək kampaniya çərçivəsində Bank of Baku 50.000 AZN-dək nağd pul kreditini müştərilərinə 0% KOMİSSİYA ilə, yəni tam KOMİSSİYASIZ təklif edir.
Üstəlik, nağd pul krediti üzrə Bakı şəhərindəki ünvanlara ödənişsiz ünvana çatdırılma xidməti də mövcuddur. Bank of Baku-dan krediti əldə edən şəxslərə bankın Bolkart kredit kartı da HƏDİYYƏ olunur. Qeyd edək ki, Bolkart kredit kartı iləmüştərilər bir çox üstünlüklərə sahib olacaqlar: 30.000 AZN-dək limit, 60 günədək güzəşt müddəti, 100% nağdlaşdırma və 24 ayadək faizsiz taksit imkanı.
Qeyd edək ki, Bank of Baku-da kreditin rəsmiləşdirmə prosesi rahat və çevik şəkildə aparılır.
Yeni ilə özəl olan KOMİSSİYASIZ KREDİT kampaniyasından faydalanmaq istəyənlər krediti onlayn şəkildə birbaşa sifariş edə bilər:https://bob.az/3KD8huj
Bank of Baku-nun digər kampaniyaları haqqında ətraflıməlumatla 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlayaraq, Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsi – www.bankofbaku.com və ya rəsmi Facebook səhifəsinə – www.facebook.com/bankofbakudaxil olaraq tanış olmaq olar.
Əlavə olaraq, Bank of Baku-nun filialları şənbə günləri də daxil olmaqla həftənin 6 günü müştərilərin xidmətindədir.