DəmirBank-dan Taxify ilə pulsuz gedişlər
DəmirBank müştərilərinə Taxify ilə gediş üçün 10 AZN-lik hədiyyə kuponu təqdim edir. Kuponu əldə etmək üçün DəmirBank-ın fiallarına yaxınlaşaraq istənilən bank əməliyyatı (pul köçürməsi, hesabın açılması, valyuta mübadiləsi və s.) etmək kifayət edir.
Bu kodu yalnız Taxify-da yeni qeydiyyatdan keçən şəxslər ilk gediş üçün istifadə edə bilər. Koddan yararlanmaq üçün promo aksiyalar bölməsinə daxil etmək lazımdır. Ekranda “tətbiq edildi” yazısı göründükdən sonra kod artıq növbəti gedişiniz üçün etibarlı sayılır.
Ölkənin ilk kommersiya banklarından biri olan “DəmirBank” artıq 28 ildir müştərilərə öz geniş çeşiddə xidmətlərini təqdim edir. Bankın səhmdarları sırasına beynəlxalq maliyyə təşkilatları olan “Avropa Yenidənqurma və İnkişaf Bankı” və “Hollandiya İnkişaf Maliyyə Şirkəti” (FMO) daxildir.