OYAL rəsm həvəskarlarını sevindirdi
Bu gün OYAL məktəbli ləvazimatlarının sponsorluğu və “Ofisait” mağazalarının təşkilati dəstəyi ilə həyata keçirilən “Mənim Azərbaycanım” rəsm müsabiqəsinin 1-ci mərhələsi başa çatıb.
Müsabiqə iştirakçıları Azərbaycanın tarixi, füsunkar mənzərəsi, musiqi mədəniyyəti, memarlığı ilə bağlı “Mənim Azərbaycanım” mövzusunda rəsm əsərləri çəkmişlər, həmçinin xalq rəssamı, professor Arif Hüseynovun çox illik təcrübəsindən faydalanmaq fürsəti əldə etmişlər. Tədbirin sonunda hər bir iştirakçıya sertifikat və OYAL-dan müxtəlif hədiyyələr təqdim olunmuşdur.
Qeyd edək ki, 6 ay ərzində çəkilən bütün əsərlər təşkilatçıda toplanacaq, 15 iyun 2018-ci il tarixində qaliblərin adı açıqlanacaq. Müsabiqənin bütün iştirakçıları OYAL tərəfindən sertifikat və müxtəlif qiymətli hədiyyələr əldə edəcək, ilk 3 yerin qalibi isə “Ofisait” mağazalar şəbəkəsindən 300, 200, 100 AZN məbləğində hədiyyə kuponu və xüsusi mükafatla təltif olunacaq.
“Mənim Azərbaycanım” rəsm müsabiqəsinin 2-ci mərhələsi 15 dekabr 2017-ci il, saat 15:00-da Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu, Bakıxanov qəsəbəsi, Gənclər küçəsi 11 ünvanında yerləşən “Ofisait” mağazasında keçiriləcəkdir.