“Azərsu” su ödənişləri üzrə smart karta ödənişlər asanlaşdı!
Expressbank-ın sürətli və rahat ödəmə terminalları – ExpressPay terminalları ilə artıq “Azərsu”– Abşeron və Elektromed tipli su ödənişləri üzrə smart kartların da balansını artırmaq mümkündür!
Ölkəmizin müxtəlif iaşə/ticarət mərkəzlərində, biznes plazalarda, iri market və mağazalarda quraşdırılmış ExpressPay terminalları vasitəsi ilə Siz müxtəlif bank və bank olmayan kredit təşkilatları, sığorta şirkətləri, mobil operatorlar, kommunal / rabitə ödənişləri (Aztelekom – BTRİB), kabel TV, internet provayderlər, həmçinin onlayn oyunlar, sosial şəbəkələr və digər xidmətlər ödənişləri həyata keçirə bilərsiniz.
Ümumiyyətlə, ExpressPay hazırda Bank tərəfindən təqdim olunan ən geniş ödəniş terminalları şəbəkəsidir ki, Hökumət Ödəniş Portalı sisteminə qoşulmaqla, müştərilərə müxtəlif növ dövlət ödənişlərini həyata keçirməyə imkan verir. Belə ki, müştərilər ipoteka ödənişlərini, vergi və s. kimi dövlət rüsumlarını ExpressPay terminalları vasitəsilə ödəyə bilərlər. Ümumilikdə, ExpressPay terminalları ilə 120-dən çox dövlət xidməti üzrə ödəniş etmək mümkündür. Terminalların yerləşməsi haqqıda məlumat üçün növbəti linkə daxil ola bilərsiz https://www.expressbank.az/servicenetwork/terminals.html
Expressbank-ın xidmətləri və ExpressPay barədə daha ətraflı məlumat üçün 132 Məlumat Mərkəzinə zəng edə, www.expressbank.az saytına və ya Bankın rəsmi "Facebook" səhifəsinə (www.facebook.com/Expressbank) daxil ola bilərsiniz.