Unibankdan onlayn kredit sifariş et, 3% endirim qazan!
İndi Unibankdan krediti banka gəlmədən onlayn sifariş edənlər, nağd krediti 3% daha aşağı faizlə əldə edəcəklər.
Banka gəlmədən kredit sifarişini 050 778 8117 whatsapp nömrəsinə yazaraq, Unibank Mobile mobil telefon tətbiqindən və www.unibank.az saytından (https://onlineservices.unibank.az/OnlineLoanOffer/LoanOffer.jsp) edə bilərsiniz. Kampaniya fevralın 27-dək davam edəcək.
İndi Unibank-dan online kredit əldə etmək müştərilərə başqa üstünlüklər də verir:
- Kredit rəsmiləşdirilərkən sığorta ödənişi tələb olunmur;
- Zamin tələbi yoxdur;
- Kreditin maksimal məbləği 15 000 AZN-dək;
- Maksimal müddət 36 ay;
- Kreditin aylıq minimal ödənişləri 19 manatdan başlayır;
- Kredit proseduru çox sadədir.
Abşeron filiallarından: 15 saylı filial (S.Vurğun bağı yaxınlığında); 14 saylı filial (Beş mərtəbə); 13 saylı filial (“İnşaatçılar”); “Nərimanov” filialı; “Əcəmi”; “Neftçilər”; 10 saylı filial (“Əhmədli”); 19 saylı filial (“Bakıxanov”); “Mərdəkan”; “Xırdalan”; “Sumqayıt”;
Region filiallarından: “Gəncə”; “Bərdə”; “Kəpəz”; “Mingəçevir”; “Tovuz”; “Quba”; “Şəmkir”. Ətraflı məlumatı (012) 117 nömrəli telefondan, Bankın saytından (www.unibank.az ) və yaxud facebook və twitter səhifələrindən (www.facebook.com/unibank.az , https://twitter.com/unibank) əldə etmək olar.