Əmanətdə hədiyyəli təklif - Avtomobil, səyahət paketi, qızıl...
TuranBankdan əmanət müştəriləri üçün “Hədiyyə Mövsümü!” kampaniyası
TuranBank özünün möhtəşəm “Hədiyyə Mövsümü!” adlı əmanət kampaniyasına başlamışdır.
Kampaniyanın davam edəcəyi 1 fevral - 25 iyun tarixləri aralığında Bankda ən azı bir il müddətinə minimum 1000 manat və ya ABŞ dolları məbləğində depozit yatıran müştərilər Hyundai Grandeur avtomobili ilə yanaşı, Türkiyə və ölkəmizin səfalı guşələrinə 2 nəfərlik səyahət paketi, qızıl külçə, televizor, noutbuk, planşet, mobil telefon, fotokamera, hədiyyə kartları və sair çox sayda uduşlara sahib olmaq imkanı qazanacalar. Qeyd edək ki, kampaniya müddəti ərzində Bankda yatırılan əmanətlərin hər 1000 manat və ya ABŞ dolları məbləği müqabilində əmanət sahibinə 1 (bir) lotereya bileti verilir.
“Hədiyyə Mövsümü!” kampaniyası haqqında ətraflı məlumatı Bankın saytından www.turanbank.az, www.facebook.com/turanbankascsəhifəsindən və ya 935 nömrəli Məlumat Mərkəzindən əldə etmək olar.
Məlumat üçün bildirək ki, Bankın geniş çeşidli əmanət növlərinin cəmləndiyi “Sirlər Xəzinəsi” kampaniyası çərçivəsində 3 aydan 3 il müddətinədək açılan əmanətləri manat, ABŞ dolları və avroda yerləşdirmək mümkündür.