Unibankdan yeni aksiya: Yaz, Al, Xərclə!
İstədiyiniz vaxt və istədiyiniz yerdə Unibank-dan kredit sifariş etmək istəyirsiniz?
Əgər olduğunuz yerdə internet varsa, bu mümkündür. Unibank-ın təklif etdiyi onlayn kredit sifarişi imkanları müştəri üçün əlavə vaxt itkisi olmadan, qısa müddət ərzində kredit sifariş etməyi mümkün edir.
Bu kanallar vasitəsi ilə Unibankdan kredit sifarişi edə bilərsiniz:
- Unibank.az saytından (http://go.unibank.az/2FcSiNh);
- Unibank Mobile vasitəsi ilə (http://app.unibank.az/);
- Sosial şəbəkələrdən (Unibankın rəsmi facebook (https://www.facebook.com/unibank.az/) , instagram https://www.instagram.com/unibank.az/ və twitter (https://twitter.com/unibank) səhifələrindən)
- 8117 qısa sms nömrəsinə “kredit” sözünü göndərməklə;
- 117 məlumat mərkəzinə zəng edərək.
Elə indi Unibank-dan kredit sifariş edərək, “Sizin üçün olsun!” sərfəli nağd kredit kampaniyasından faydalana bilərsiniz. Martın 20-dək Unibank-dan nağd istehlak krediti götürənlərə kredit komissiyalarında 50% endirim edilir. Kreditlərin illik effektiv faiz dərəcəsi isə 13%-dən (illik 23%-dən) başlayır. Üstəlik, 3 aylıq güzəşt müddəti də verilir. İlk 3 ayda müştərilər aylıq ödənişdə əsas borc hissəsini ödəməyəcək, əsas borcun ödənişinə dördüncü aydan başlayacaqlar.
- illik effektiv faiz dərəcəsi min. 13% (illik 23%-dən);