Əmək haqqının 15 mislinədək KREDİT və 15% ENDİRİM!
Ölkənin “İnnovator Bank”ı ünvanını illərdir qoruyub saxlayan “Bank of Baku” ilin ən möhtəşəm kampaniyasına - "Əmək haqqının 15 mislinədək Nağd pul krediti və 15% endirim"ə start verir.
Fəaliyyəti dövrü ərzində müştəri məmnuniyyətinə dəyər verən və daima onun qorunması üçün müxtəlif yeniliklərə imza atan Bank, bu dəfə də elan etdiyi kampaniya ilə onların sevincinə səbəb olacaq.
Belə ki, kampaniya dövrü ərzində kredit almaq üçün Banka müraciət etmiş hər bir şəxs, rəsmi əmək haqqı məbləğinin 15 mislinədək - 20.000 AZN-dək kredit əldə edə bilər. Məsələn, aylıq əmək haqqı 600 AZN olan şəxslər 9.000 AZN-dək kredit ala bilərlər.
Qeyd edək ki, maaş kartı digər banklara aid olan müştərilərin də bu kampaniyadan faydalanmaq imkanı var.
Kampaniyanın bir digər möhtəşəmliyi isə illik faiz dərəcəsinə 15% ENDİRİMin tətbiq edilməsidir. Yəni, kredit əldə etmiş şəxslər illik faiz dərəcəsinin 15%-i həcmində endirim əldə edəcəklər.
Müştərilərə həmçinin, gəlirdən asılı olaraq 15.000 AZN-dək zaminsiz kreditləşmə və çevik rəsmiləşdirmə imkanı da təqdim olunur.
Qeyd edək ki, kampaniyadan Azərbaycan Respublikası ərazisində yaşayan və qeydiyyatda olan hər kəs faydalana bilər.
Kampaniya 30 aprel 2018-ci il tarixinədək keçərlidir.