- “+2 faiz” aksiyası çərçivəsində illik faiz dərəcəsi – 9% (7%+2%)
- Minimal məbləğ – 500 AZN
- Müştəri üzrə maksimal məbləğ – 200 000 AZN
Xatırladaq ki, Unibankın sərfəli faizli depozit kampaniyası da davam edir. 31 oktyabradək Unibanka manat depoziti yerləşdirən hər kəsə bankdan illik əlavə 2% də hədiyyə ediləcək. Aksiya çərçivəsində “Müddətli” depozitin faiz dərəcəsi müddətin sonuna 12%-ə, “Yığım” və “Proqressiv”depozitinin faiz dərəcəsi ilə illik 10%-ə yüksəlib.
- Bazarda çox sərfəli depozit faizləri əldə edirsiniz (maksimum 12%-dək);
Vəsaitinizi qorumağın və artırmağın ən yaxşı, təhlükəsiz və gəlirli üsulu depozit hesabı açmaqdır. Unibankın depozit kampaniyasında iştirak edərək, özünüzün və övladlarınızın gələcəyini indidən təmin edin!
Qeyd edək ki, Əmanətlərin Sığortalanması Fondunun qərarı ilə qorunan əmanətlərin yuxarı həddi 15% təşkil edir və Unibanka yerləşdirilən bütün əmanətlər sığortalanır.
Ətraflı məlumatı (012) 117 nömrəli telefondan, Bankın saytından (https://www.unibank.az/az/deposits/index) və yaxud facebook və twitter səhifələrindən (www.facebook.com/unibank.az , https://twitter.com/unibank) və Unibankın filiallarından əldə etmək olar.