Ədliyyə işçilərinə 7.000 AZN-dək ZAMİNSİZ kredit və KOMİSSİYAYA 50% ENDİRİM!
(®) Bank of Baku, Azərbaycan Ədliyyəsinin yaranmasının 100-cü ildönümü ərəfəsində ədliyyə işçilərinə özəl yeni kampaniyaya start verir.
Hüquqlarımız və qanunlarımızı layiqincə təmsil edən və qoruyan ədliyyə işçiləri 7.000 AZN-dək Nağd Pul kreditini ZAMİNSİZ və KOMİSSİYAYA 50% ENDİRİMLƏ əldə edə bilərlər.
Yəni, kampaniyadan faydalanan Ədliyyə işçiləri Bank of Baku-dan 7.000 AZN-dək nağd pul kreditini zamin tələbi olmadan və rəsmiləşdirmə komissiyasına 50% endirimlə 48 ay müddətinə ala bilərlər. Kredit əldə edən şəxslər eyni zamanda, növbəsiz çevik rəsmiləşmə imkanından da yararlanacaqlar.
22 noyabr - Ədliyyə İşçilərinin Peşə Bayramı günündə əsl hədiyyəyə çevrilən kampaniyadan maaş kartı digər banklara aid olan şəxlər də faydalana bilər.
Qeyd edək ki, kampaniya vəzifəsindən asılı olmayaraq ədliyyə orqanlarında çalışan hər kəsə şamil olunur. Bunun üçün Bank of Baku-nun istənilən filialına yaxınlaşmaq (ünvanlar - https://goo.gl/WWSUpa ), 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlamaq və yaxud da onlayn kredit sifarişi bölməsindən - https://goo.gl/WjJDW8 kredit sifarişi etmək kifayətdir.
Kampaniya 20 dekabr 2018-ci il tarixinədək keçərlidir.
Hər zaman müştərilərini sevindirəcək kampaniyalar elan edən Bank of Baku-nun yenilikləri, məhsulları və cari kampaniyaları haqqında daha ətraflı məlumat üçün Bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edə və ya rəsmi Facebook səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku daxil ola bilərsiniz.