Expressbank-dan 50% “Black Friday” endirimi!
(®) Daim müxtəlif kampaniya və aksiyaları ilə müştərilərini sevindirən Expressbank, Black Friday – beynəlxalq endirim ənənələrindən də yan keçə bilmədi! Yalnız 1 gün – 23 noyabr tarixində Expressbank-ın Premium kartlarını 50% endirimlə sifariş edə biləcəksiz!
Expressbank-ın premium kartları nəinki sahiblərinə imic üstünlükləri, həm də gəlirlərini artırmaq imkanı Visa və MasterCard Beynəlxalq ödəniş sistemlərinin digər sonsuz üstünlüklərini təmin edir.
Həmin üstünlükləri daha ətraflı Sizə təqdim edirik:
- POS-terminallar vasitəsilə ödəniş edərkən, xərclənən məbləğin 20%-dək hissəsinin karta geri qayıtması (“cashback”),
- Ölkə üzrə quraşdırılmış 700-ə yaxın ExpressPay ödəniş terminalı və ya Şəxsi kabinet vasitəsi ilə istənilən zaman hesab artırmaq və digər əməliyyatlar həyata keçirmək,
- Beynəlxalq endirimlərdən yararlanmaq,
- Pulsuz SMS-məlumatlandırma.
Əlavə olaraq qeyd etmək istəyirik ki, 26 dekabr-2 fevral tarixlərində Dubayda keçiriləcək şopinq festivala yollanan Visa kart sahibləri aviabilet, otel, və bir sıra turizm xidmətlərinə endirimlər qazanacaqlar.
Siz də 50% endirim ilə Expressbank-ın premium kartına sahib olmaq üçün istənilən filiala yaxınlaşa və ya onlayn sifariş edə bilərsiniz.
“Expressbank”ın xidmət şəbəkəsi 16 filialdan ibarətdir. Onlardan 10-u Bakı və Sumqayıt şəhərlərində, 6-sı isə ölkənin Gəncə, Mingəçevir, Bərdə, Qusar, Xaçmaz və Şirvan şəhərlərində yerləşir. Bankın ölkə üzrə 70-dən artıq bankomat, 5000-dən artıq POS-terminal və 700-ə yaxın ExpressPay ödəniş terminalı vardır.