Bank of Baku-dan biznesinizə ƏLA DƏSTƏK
® Ölkənin aparıcı bankı olan Bank of Baku, iqtisadiyyatın inkişafı və irəliləməsində böyük rolu olan sahibkarlara dəstək məqsədilə yeni kampaniyaya start verir.
Belə ki, biznesini inkişaf etdirmək istəyən kiçik və orta sahibkarlar, 20.000 AZN-dək mikrokrediti5% ENDİRİM və 0,5% KOMİSSİYA ilə 36 ayadək əldə edə bilərlər. Yəni, kampaniya müddəti ərzində mikrokredit əldə etmiş hər bir sahibkar və ya iş adamı illik faiz dərəcəsinə 5%-dək endirim qazanacaq.
Kampaniya 11 may 2019-cu il tarixinədək keçərlidir.
Qeyd edək ki, "Bank of Baku" xidmətlərindən faydalanan korporativ müştərilərinə bir çox üstünlük də təqdim edir. Belə ki, bankın korporativ müştəriləri İnternet Bankçılıq xidmətindən PULSUZ yararlana, banka yaxınlaşmadan hesablararası ölkəxaricinə pul köçürmə edə, nağdsız dövriyyələrini həyata keçirmək və ya hesablarındakı vəsaiti 24/7 nağdlaşdırmaq imkanı verən İŞKART biznes kartını da əldə edə və digər xidmət və üstünlüklərdən faydalana bilərlər.
Bank of Baku korporativ müştərilərinə özəl olaraq onların müraciətlərinin daha operativ həlli üçün 145 Məlumat Mərkəzi daxilində Korporativ Xidmət Bölməsi də yaradıb. Belə ki, sahibkarlar 145-1-1 nömrəsini yığmaqla öz suallarını ünvanlaya və ya dəstək xidmətindən faydalana bilərlər.
Bank of Baku-nun sahibkarlara özəl elan etdiyi bu və digər kampaniya və ya yeniliklər haqqında daha ətraflı məlumatla, Bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək, Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsinə www.bankofbaku.com və ya Facebook səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku daxil olaraq tanış olmaq olar.