Binanızda "Playstation" salonunuz olsun!
(®) Artıq sevimli PS oyunlarınızı oynamaq üçün uzaq məsafə qət etməyə ehtiyac yoxdur. Bunun üçün yaşadığınız binanın içərisində yerləşən “Playstation” otağına enməyiniz kifayətdir.
Belə ki, “Flexhouse” sisteminin sizə təqdim etdiyi playstation otağında günün istənilən saatı istədiyiniz qədər sevimli oyunlarınızı oynayaraq PS keyfinizi doya-doya yaşaya bilərsiniz. Siz də “Hünər Qüllələri”ndən mənzil sahibi olaraq “Flexhouse” sisteminə aid bu kimi 14 növ xidmətdən yararlanmağa tələsin.
Qeyd edək ki, “Hünər Qüllələri”nin tikintisi, Bakının ən prestijli məkanında - Ağ Şəhər-də sürətlə davam edir.“1 mənzil sizdən, əlavə 14 otaq bizdən!” devizi ilə çıxış edən “Hünər Qüllələri”nin ən cəlbedici xüsusiyyəti Azərbaycanda ilk dəfə Flexhouse sistemini tədbiq etməkdir. Patenti yalnız "Huner Group"a aid olan "Flexhouse" sisteminin məqsədi bir evə sığmayan bütün otaqları “qatlayaraq” mənzilinizə əlavə etməkdir. Belə ki, “Hünər Qüllələri”ndən mənzil alan hər bir kəs, əlavə olaraq müxtəlif məqsədli 14 növ xidmət otağından istifadə etmək şansı qazanacaq. Yalnız sakinlər üçün nəzərdə tutulmuş Flexhouse sisteminə uşaq oyun zalı, kinozal, karaoke otağı, musiqi otağı, parti otağı, playstation otağı, qonaq otağı, fitnes salonu, özəl mətbəx, qapalı mini futbol və basketbol meydançası, bilyard salonu, iş otağı, sürücü otağı və camaşırxana daxildir.
Siz də “Hünər Qüllələri”ndən mənzil sahibi olmaq istəyirsinizsə ofisimizə yaxınlaşaraq həm alacağınız mənzillərlə, həm də Flex otaqlarla əyani şəkildə tanış ola bilərsiniz. Belə ki, satış ofisimizdə nümunə mənzillərlə Flex otaqlar yolunuzu gözləyir.