Unibank kartı müştəriyə Disneyland Paris-ə pulsuz səyahət imkanı qazandırdı
® Unibankın Albalı Plus kartı ilə alış-verişlər, bankın müştərisinə Disneyland Paris-ə pulsuz səyahət etmək şansı qazandırıb.
MasterCard-ın keçirdiyi kampaniya (www.mastercard.az) çərçivəsində “Priceless Specials” partnyorlarından birində Unibank kartı ilə ödəniş edən A.Sadıxov, ailəsi ilə birgə Paris səyahətinə gedəcək.
Disneyland® Paris səyahət turuna 4 nəfərlik uçuş biletləri, Disney otelində 2 gecə/3 gün qalmaq, Disneyland parkına giriş biletləri, VİP sürətli keçid, qida, içkilər və alış-veriş vauçeri daxildir.
Əgər Unibank kartınız varsa, siz də xaricə səyahət paketi qazana bilərsiniz. “Bahar lotereyası” çərçivəsində Unibank kartı ilə mayın 31-dək nağdsız ödənişlərinizin hər 10 manatı sizə Satoriniyə 1 həftəlik səyahət paketi, iPhone X mobil telefonu və 1000 AZN-dək müxtəlif pul uduşları qazandıra bilər. Lotereyanın yalnız pul uduş fondu 10 000 AZN-dir və lotereyada ümumilikdə 100 qalib olacaq.
Yeni Albalı Plus kredit kartı alan hər kəs avtomatik olaraq lotereyada 10 iştirak şansı əldə edir.
Lotereyanın ilk tirajının qalibləri aprelin 23-də məlum olacaq.
Lotereyada iştirak etmək üçün www.unibank.az saytında ( https://unbk.az/2JcbNLA) qeydiyyatdan keçmək tələb edilir.
Lotereyanın şərtləri ilə daha ətraflı bu linkdə (https://unbk.az/2HgDl0F) tanış ola bilər bilərsiniz.
Unibankın məhsul və xidmətləri haqqında ətraflı məlumatı (012) 117 nömrəli telefondan, Bankın saytından (www.unibank.az) və yaxud facebook və twitter səhifələrindən (www.facebook.com/unibank.az, https://twitter.com/unibank) əldə etmək olar.