Yeni Honda Accord alın, 3 il pulsuz servis əldə edin
(®) Honda-nın Azərbaycandakı rəsmi distribüterindən yeni Honda Accord arzusunda olanlara əla fürsət. 2 ay davam edəcək kampaniya müddətində yeni Honda Accord modelini alanlar, 3 il və ya 100 000 km boyunca pulsuz servis əldə edəcəklər.
Rəqibsiz idarəetmə göstəriciləri, 2.0L-lik və 1.5L-lik güclü turbo mühərrikləri ilə fərqlənən Honda Accord sərfəli, amma güclü performans göstərir. Öz sinfində bənzərsiz düyməli 10 pilləli avtomatik sürət qutusu isə sürücüyə yumşaq keçid və yanacağa qənaət imkanı verir. Həmçinin, Econ və Sport rejimləri sayəsində sürücü istədiyi idarəetmə üslubunu seçir. Econ rejimini seçərək sakit və qənaətcil, Sport rejimi ilə aqressiv və idmansayağı idarəetmədən zövq ala bilər.
Ağac işləmələr və dəri oturacaqlarla komfortla, eleqantlığı birləşdirir. Oturacaqlarda təkcə qızdırılma yox, ventilyasiya funksiyasının olması da əlavə üstünlükdür. Sensorlu 8’’ mərkəzi displey, Apple CarPlay və Android Auto sistemləri bu avtomobildə səfərləri daha maraqlı edir. Üstəlik, mobil telefonunun menyusu ekranda əks etdirmək imkanınız da var. Geniş salon dedikdə həm sərnişinlər, həm də yük üçün geniş yer nəzərdə tutulur. Bunu isə ön və arxa cərgələrdə ayaqların rahatlıqla yerləşəcəyi aralıq məsafəsi və 473 L-lik tutumlu baqaj təmin edir.
Yeni Honda Accord və kampaniya barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün Honda-nın Azərbaycandakı rəsmi distribüteri ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.