(®) 20, 21, 22 Sentyabr tarixlərində Bakıda növbəti Hyundai Servis Festivalını keçirəcək.
Hər il olduğu kimi bu dəfə də Bakı Olimpiya Stadionunun böyük avtomobil dayanacağında ustalar və texniki avadanlıqlar vasitəsilə Hyundai sahibləri müxtəlif xidmətlərdən pulsuz və endirimlə faydalana biləcəklər.
Şirkət pulsuz elektrok diaqnostika, mühərrik bölməsində azalmış yağların bərpası, hədiyyələr və çoxsaylı kuponlar vasitəsilə festivaldan heç bir Hyundai sahibini əliboş göndərməməyi planlaşdırır.
Şirkət tərfindən verilən məlumata görə, Bakıda keçirilən festival zamanı hər il orta hesabla 1000 avtomobilə xidmət göstərilir. Bu il isə avtomobil sayının 2000-ə qədər olacağı proqnozlaşdırılır.
Şirkət tərəfindən yayılan məlumatda, festivalda "Shell", "PAŞA Sığorta", "Azərsun" “Full energy” “Bank Of Baku” və "Castrol" şirkətlərinin də müxtəlif hədiyyə və endirimlərlə Hyundai sahiblərini sevindirəcəyi bildirilir.