"Bank of Baku"dan Müəllimlərə ƏLA’dan ƏLA KREDİT!
® Bank of Baku, əldə qələm tutmağı, yazmağı, oxumağı öyrədən və bizi həyata kamil şəxs kimi yetişdirən müəllimlərə özəl olaraq ƏLA’dan ƏLA kredit kampaniyasına start verir.
Belə ki, hər zaman şagirdlərini əla qiymətlərlə sevindirən müəllimlərimiz, bu dəfə Bank of Baku-ya gəlməklə 20.000 AZN-dək Nağd Pul Kreditini ƏLA’dan ƏLA şərtlərlə, yəni,
- İllik faiz dərəcəsinə 10%-dək ENDİRİM,
- 10.000 AZN-dək hissəsini isə ZAMİNSİZ əldə edə biləcəklər.
ƏLA’dan ƏLA kredit kampaniyasından peşəsindən asılı olmayaraq təhsil müəssisələrində çalışan istənilən şəxs yararlana bilər.
Bu kampaniyadan faydalanmaq istəyən hər bir şəxs,
- Bank of Baku-nun istənilən filialına (https://goo.gl/WWSUpa) yaxınlaşaraq;
- 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlayaraq;
- WhatsApp-dan müraciət edərək (“Təhsil” yazıb (+99450) 447-00-55 nömrəsinə göndərin);
- Onlayn kredit sifarişi (https://goo.gl/we7Dov) bölməsinə daxil olaraq kredit sifarişini edə bilər.
Qeyd edək ki, kampaniyadan faydalanan müştərilər növbəsiz çevik rəsmiləşmə üstünlüyündən də yararlanacaqlar. Üstəlik, müştərilərin hər birini Bank of Baku-dan kiçik hədiyyələr də gözləyir.
Kampaniya 31 oktyabr 2019-cu il tarixinədək keçərlidir.
Kampaniya haqqında daha ətraflı məlumatı Bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək, Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsinə www.bankofbaku.com və ya Facebook səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku daxil olaraq əldə edə bilərsiniz.