HR Academy-nin qadınlar üçün təlimləri davam edir - YENİ LAYİHƏ
WoWoman qadınların inkişafı üçün, onların ən qeyri-adi, çılğın və mümkünsüz görünən arzularını həyata keçirmələri üçün yol göstərən, işarələr verən platformadır. Yarandığı tarixdən etibarən WoWoman, HR Academy təlimlərini, jurnalistika, motivasiya, vaxtın idarə edilməsi, özünəinam, fərdi və peşəkar inkişafa dair müxtəlif tədbirlər həyata keçirmişdir. Bundan əlavə, platforma artıq Gəncə şəhərində, Ukraynada və bir sıra xarici ölkələrdə də fəaliyyətinə start veribdir.
Wowoman 2017-ci ilin layihələri arasında ilin ən yaxşı layihəsi seçilən HR Academy komandası xanımlara HR sahəsində verdiyi dəstəyi digər sahədədə vermək qərarına gəlib və "Pro in Projects" adlı layihəyə start verib.
"Pro in Projects" layihəsinin yeni təlimi 18 Aprel başlayacaq “Project Management Essentials” olacaq. Kurs 2 həftə olmaqla, həftədə 2 dəfə keçiriləcək. Təlimçi Kənan Şıxlinski. İngilis dilində keçiriləcək olan kurs tam olaraq ödənişsizdir. Kursun sonunda iştirakçılar imtahan nəticələrinə uyğun olaraq sertifikatla təltif olunacaqlar.
HR Academy öz təlimlərinə davam edir və 10 Aprel başlayan “Resourcing and performance management” kursu həftədə 3 dəfə olmaqla 3 həftə davam edəcəkdir. Kursun təlimçiləri Asif Gədirov (Gilan Holding), Çimnaz Qasımova (Pasha Bank) və Orxan İsayev. Kursun sonunda iştirakçılar imtahan nəticələrinə uyğun olaraq sertifikatla təltif olunacaqlar.
Bundan əlavə 1 may Əmək Qanunvericiliyi sistemi adlı təlim start verəcəkdir. Təlim Azərbaycan dilində olmaqla 6 həftə və həftədə 2 dəfə keçiriləcək. Təlimçi Gilan Holdingdə insan resurları üzrə baş mütəxəssiz olan Fərid Nəcəfovdur. Wowoman HR Academy-nin digər təlimləri kimi bu təlimlərdə ödənişsiz olaraq keçiriləcəkdir. Kursun sonunda iştirakçılar imtahan nəticələrinə uyğun olaraq sertifikatla təltif olunacaqlar.
Wowoman HR Academy komandasının sizə bir yeniliyi daha var. Yazın son aylarında Wowoman HR Academy komandası Azərbaycanın bölgələrinə çıxmaqla Lənkaranda baş tutacaq ilk forumunu keçirib, Lənkəranda yaşayan xanımlar üçündə təlim və forumlarda iştirak etmək şansını yaradacaqdır.
Təlimlərimizə qoşulmaq üçün aşağıdakı linklərdən istifadə edə bilərsiniz: