“NBCBank”dan PULSUZ PREMİUM KARTLAR
“NBCBank” ASC PREMİUM seqmentinə aid kartları müştərilər tərəfindən PULSUZ əldə edilməsi üçün kampaniya təşkil edir.
Beləki, artıq hər kəs NBCBankın hər hansı filialına yaxınlaşaraq müəyyən məbləğ mədaxil etməklə “NBCBank”-ın MULTİVALYUTALI MC/Visa Gold və Visa Platinum kartlarını sifariş edə bilər. Bu kartların balansını siz rahatlıqla heç bir komissiya ödəmədən E-manat aparatları vasitəsilə artırmaqla nağd və nağdsız əməliyyatlar edə bilərsiniz.
Kampaniyanın müddəti cari ilin sonuna qədər nəzərdə tutulub. Həmçinin ilkin mədaxil qarşılığında müştərilərə yalnız 1 ədəd MC/VİSA Gold və ya VİSA Platinum təqdim oluna bilər! Kartların sayı məhduddur! http://bit.ly/premiumkartlar
Ölkənin ilk müstəqil banklarından olan “NBCBank” ASC Bas Ofisdən, 11 filial və 1 şöbədən ibarət xidmət şəbəkəsi ilə 26 ildir ki müştərilərin xidmətindədir. Bankın bütün xidmət, məhsul və sərfəli kampaniyaları haqqında daha ətraflı məlumat almaq üçün NBCBankın rəsmi facebook, instagram səhifələrindən və yaxud whatsapp üzərindən +994709320932 məlumat əldə edə bilərlər. Bundan əlavə www.nbcbank.az saytına daxil olmaq və ya 932 Məlumat Mərkəzinə zəng etmək kifayətdir.