İxracatçılara 4.9% ilə kredit!
(®) Rabitəbankdan “Made in Azerbaijan” brendinə dəstək!
Rabitəbankın təklif etdiyi fürsətdən yararlanaraq, yerli istehsal olan məhsulu ixrac edəcəksiniz!
Müştərilər üçün durmadan yeniliklər və asan həllər təklif edən Rabitəbank, bu dəfə də özəl məhsulunu sahibkarlara təqdim edir! Yerli istehsalat və brendlərin ölkədən kənar tanınması və ixracı üçün, ABŞ dolları üzrə cəmi 4.9%, Azərbaycan manatı üzrə 13.9% ilə, 30.000 manat və ya ekvivalentində başlayaraq, 36 ayadək “İxracatçı” kredit kampaniyasından faydalana biləcəklər. Əlavə güzəşt olaraq kredit alan sahibkarlara , ixracdan daxil olan vəsaitin konvertasiyası və XÖHKS ilə köçürülməsi üzrə komisyası 0%, Kreditin rəsmiləşdirilməsi və ixracdan daxil olan vəsaitin nağdlaşdırılması komisyasına 50% endirim olunacaq.
Kampaniya haqqında daha ətraflı məlumat üçün, bit.ly/ixracatkrediti linkinə daxil ola bilər və yaxud bankın Çağrı mərkəzi (012) 133 telefon nömrəsinə zəng edərək məlumat ala bilərsiniz. Kampaniya 01.02.2020-ci il tarixinədək keçərlidir.
Ölkənin ilk müstəqil və rəqəmsal həllər təklif edən banklarından biri Rabitəbank, 25 xidmət məntəqəsi, 68 ATM və RabitabankBot ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın xidmət və məhsulları haqqında məlumat almaq üçün www.133.az saytına daxil ola və ya 133 qısa nömrəsinə zəng edə bilərsiniz