Pulsuz KARTMANE sahibi olmaq istəyənlərə ŞAD XƏBƏR!
(®) Rabitəbank, “Black Friday” endirim kampaniyasına KARTMANE ilə qoşuldu!
29 noyabr tarixində, yalnız bir gün Rabitəbankın bütün filiallarında Yaşıl Kartmane debit və tam 100 günlük güzəşt müddəti tədbiq olunan Kartmane kredit kartı, müştərilərə tamami ilə pulsuz təqdim ediləcək.
Özündə çoxlu sayda üstünlükləri toplayan və unikal Kartmane kartı ilə, müştərilərimiz istənilən YDM-lərdən 10%-ə dək, bütün kafe və restoranlardan 5%, partnyor şəbəkələrindən 30%-ə dək cashbask əldə edə biləcəklər. Həmçinin, kartdakı pul qalığına 4% gəlir əldə edə biləcəklər və istənilən zaman kartlarından pulu heç bir əmanət cəriməsi ödəmədən nağdlaşdıra biləcəklər. Daha bir unikal üstünlük isə, ölkənin bütün ATM-lərindən nağdlaşdırmanın tamami ilə pulsuz olmasıdır.
Həmçinin, 29 noyabr tarixində, yalnız bir gün Rabitəbankın 24/7 filialında Yaşıl və Premium Kartmane kartı üçün müraciət edən ilk 100 müştərilərə 50 manat cashback hədiyyə ediləcək.
Premium Kartmane sahiblərinə, ölkə xaricində müəyyən miqdarda nağdlaşdırma pulsuz, POS-terminal ödənişlərində konvertasiya pulsuz və hava limanlarında biznes lounge-lara pulsuz giriş mümkün olacaqdır. Qeyd edək ki, nağdsız dövriyyə həcmi 250 AZN təşkil olunduğu halda, 50 AZN cashback müştərinin hesabına əlavə edilir.
Rabitəbankın 24/7 filialı, Bülbül pr 30 və Şəmsi Bədəlbəyli küçəsinin kəsişməsində, Heydər Əliyev Sarayının yaxınlığında, yeni korporativ üslub və rahat xidmət məkanı ilə fəaliyyət göstərir.
Qeyd edək ki, Rabitəbank 25 xidmət məntəqəsinin ünvanlarını https://www.rabitabank.com/filiallar linkına daxil olaraq əldə edə bilər və yaxud Telegram və Facebook üzərindən RabitabankBot vasitəsi ilə sizə ən yaxın olan filialı tapa bilərsiniz.