Bank of Baku-dan HƏR KƏSƏ 30.000 AZN-dək KREDİT: İNDİ AL, 2020-də ÖDƏ!
® Müştərilərinə ən yaxın bank olan Bank of Baku, onların arzularını reallaşdırmaq üçün Nağd Pul Krediti məhsulu üzrə məbləği 30.000 AZN-dək artıraraq, möhtəşəm kampaniyaya start verir.
İndi, Azərbaycan vətəndaşı olan HƏS KƏS Bank of Baku-ya gələrək, rəsmi gəlirinin 20 MİSLİ QƏDƏR – 30.000 AZN-dək krediti 48 ayadək əldə edə bilər. Məsələn, əgər müştərinin rəsmi gəliri 350 manatdırsa, o, 7000 AZN-dək kredit alma imkanı əldə edəcək.
Bank of Baku-nun yeni və daha rahat şərtlərlə təqdim etdiyi kredit məhsulundan rəsmi gəlirini təsdiq edə bilən HƏR KƏS – təqaüdçülər, dövlət və ya özəl şirkətlərdə çalışan şəxslər faydalana bilər.
Müştərilər 30.000 AZN-dək Nağd Pul Kreditini ZAMİNSİZ və KOMİSSİYASIZ şərtlərlə də əldə etmə imkanına sahibdirlər. Qeyd edək ki, NÖVBƏSİZ çevik rəsmiləşmə üstünlüyünün də olduğu Bank of Baku-nun yeni kredit məhsulunda heç bir SIĞORTA HAQQI YOXDUR.
Daha rahat şərtlərlə Bank of Baku-dan kredit alan hər kəs, eyni zamanda, “İNDİ AL, 2020-də ÖDƏ!” kampaniyasından da faydalanacaqlar.
Belə ki, kampaniya müddəti ərzində 30.000 AZN-dək Nağd Pul Kreditini əldə edən hər kəs, ödəniş müddətinin ilk aylarında əsas borc ödənişindən azad olunaraq, sadəcə həmin aylara düşən faiz borcunu ödəyəcək. Kredit üzrə əsas borc ödənişinə isə, 2020-ci ilin ilk aylarından başlayacaq.
“İNDİ AL, 2020-də ÖDƏ!” kampaniyası 31 dekabr 2019-cu il tarixinədək keçərlidir.
Arzuları üçün 30.000 AZN-dək kredit əldə etmək istəyən şəxslər, bankın istənilən filialına (https://goo.gl/WWSUpa) yaxınlaşa, 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya WhatsApp-dan müraciət edə (“KREDİT” yazıb (+99450) 447-00-55 nömrəsinə göndərə) və Onlayn kredit sifarişi (https://goo.gl/we7Dov) bölməsinə daxil olaraq kredit sifarişini edə bilər.
Bank of Baku-nun məhsul və kampaniyaları haqqında daha ətraflı məlumatla isə 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək, Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsinə www.bankofbaku.com və ya Facebook səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku daxil olaraq tanış ola bilərsiniz.