Komissiyasız mikro kreditdən faydalanmağa tələsin
® Məlumdur ki, sahibkarlıq fəaliyyəti ilə məşğul olanlar biznesin genişlənməsi üçün sərfəli sərmayə mənbəyi axtarışında olurlar.
Bayram qabağı müştərilərinin istəklərini həyata keçirməyə çalışan Expressbankda kiçik və orta sahibkarlar üçün keçirilən kampaniya davam etməkdədir.
Yeni 2020-ci ildə biznesinizi genilşləndirib, daha gəlirli etmək istəyirsinizsə, sərmayəni elə bu ilin sonunadək əldə edin!
Belə ki, Expressbank sahibkarlara dəstək məqsədi ilə çevik yanaşma və sərfəli tariflər ilə mikro kredit təklif edir. Üstəlik hazırda kampaniya çərçivəsində sahibkarlar 20.000 AZN-dək mikro kreditləri 0% komissiya ilə alacaqlar. Ümumilikdə isə müştərilər hətta 70.000 AZN-dək mikro kreditləri 42 ayadək müddətə götürə bilərlər.
Xatırladırıq ki, 0% komissiya ilə mikro kreditlər dekabrın 30-dək davam edəcək! Siz də bu fürsəti qaçırmamaq üçün Expressbank-a tələsin!
Bankın filialların müraciət edə bilməyən müştərilər isə https://www.expressbank.az/loans/micro-loans linkdə onlayn sifariş formasını doldura bilərlər. Qısa müddət ərzində müştəri ilə əlaqə saxlanılır və kreditin əldə olunması üçün lazımı məlumat təqdim edilir.