İrşad Electronics-də hədiyyəli aksiya olacaq
(®) 5 yanvar tarixindən etibarən İrşad Electronics yenilənmiş Qəbələ mağazasını müştərilərinin istifadəsinə təqdim edəcək.
Fəaliyyətə başlayan yeni mağazası Qəbələ şəhəri, Həzi Aslanov 5 ünvanında yerləşir. Mağazanın rəsmi açılışı ilə əlaqədar olaraq Qəbələ mağazasını ziyarət edəcək müştərilər üçün hədiyyəli aksiya təşkil edilir.
Beləki, 5 yanvar tarixində Qəbələ mağazasında həm nağd, həm də hissə-hissə ödəmə şərti ilə 200 manat məbləğində alış-veriş edən müştərilər dəyəri 1000 manatadək olan 50 hədiyyədən birini əldə edə biləcəklər.
Bundan əlavə 5 yanvardan 31 yanvaradək yeni Qəbələ mağazasının açılışı ilə əlaqədar olaraq müştərilər bütün məhsulları ilkin ödənişsiz, faizsiz və komissiyasız 18 ayadək hissə-hissə ödəmə şərti ilə əldə edə bilərlər. Nağd alış zamanı müştərilərə 40%-dək endirimlər təqdim edilir.
İrşad electronics 2019-cu ildən başlayaraq xidmət şəbəkəsini genişləndirməklə yanaşı mağazaların interyer dizaynlarını da müasir standartlara uyğun yeniləyir. Həyata keçirilən işlərin məqsədi müştərilərə göstərilən xidmət keyfiyyətinin səviyyəsini qaldırmaq və daha əlçatan olmaqdır. Hazırda, Azərbaycanda 30 mağaza və təmir xidmət mərkəzi fəaliyyət göstərir ki, onlardan 21-i Bakıda, 1-i Masazırda, 1-i Xırdalanda, digərləri isə regionlarda yerləşir.
Artıq 20 ildir Azərbaycanda fəaliyyət göstərən İrşad Electronics müxtəlif markalı mobil telefonların, məişət avadanlıqlarının və elektronika mallarının topdan və pərakəndə satışını həyata keçirir. Şirkət Samsung, HONOR və Xiaomi kimi məşhur brendlərin Azərbaycanda rəsmi distribüteridir.