Biznes sahiblərinin nəzərinə!
® Peşəkar kadrların hazırlanması, onların təkmilləşdirilməsi və daimi motivasiyası hər hansı bir müəssisənin fəaliyyəti və gəlirlərinə təsir edə biləcək mühüm amillərdən biridir.
Expressbank, sahibkarların tələb və ehtiyaclarını nəzərə alaraq, onların işçi heyətinin həvəsləndirilməsi məqsədilə Expresso Salary – əmək haqqı kartını təqdim edir.
Expresso Salary ilə işçi necə motivasiya olunacaq?
Belə ki, Expresso Salary əmək haqqı layihəsi çərçivəsində bir neçə innovativ xüsusiyyətlərini özündə birləşdirən maaş kartıdı, hansı ki növbəti imtiyazlardan faydalanmağa imkan yaradır:
- Kartdakı qalıq məbləğə illik 3% gəlir hesablanması;
- Kartla ödəniş zamanı məbləğin 30%-dək hissəsinin karta geri qaytarılması (cashback) imkanı;
- Ölkənin bütün ATM-lərində komissiyasız nağdlaşdırma imkan.
Bundan əlavə kartın digər üstünlükləri də mövcuddur:
- 36 ay müddətinə verilə bilər;
- Pulsuz sms-məlumatlandırma xidməti (mədaxil üzrə);
- Əmək haqqlarını qaldırma imkanı əlavə xərcsiz icra olunur;
- Təmassız ödəniş imkanı.
Həmçinin, Expresso Salary -ni əldə edən korporativ müştərilərə əməkdaşlarının sayından və dövriyyəsindən asılı olaraq individual xidmət paketləri təklif oluna bilər. Expresso Salary əmək haqqı layihəsi barəsində daha ətraflı məlumatı növbəti linkə keçid alaraq əldə etmək mümkündür: https://www.expressbank.az/business/other-services/expresso-salary