"Bank BTB hüquqi şəxslərə xüsusi üstünlüklərə malik “Əmək Haqqı Plyus” məhsulunu təklif edir."
® Bank BTB sizlərə, xüsusi imtiyazlara malik “ƏMƏK HAQQI PLYUS” məhsulunu təqdim edir.
Belə ki, “ƏMƏK HAQQI PLYUS” kartlarını əldə edən hüquqi şəxslər və onların əməkdaşları ölkə üzrə 1000-dən çox ATM-dən pul vəsaitlərinin nağdlaşdırılması zamanı heç bir komissiya ödəməyəcəklər. Bundan əlavə, əmək haqqı plyus kartına sahib olan hər bir kəs aldığı məvacibin maksimum 50%-i məbləğində kredit limitindən yararlana bilər.
Məhsulun üstünlükləri bununla bitmir. Belə ki, məhsuldan istifadə edən bütün şəxslərə Nağd pul krediti güzəştli faiz dərəcələri ilə zaminsiz və komissiyasız təklif olunacaq. Hüquqi rəhbər şəxslər isə məhsul şərtləri çərçivəsində əməkdaş sayından asılı olaraq Planinum və ya Gold əmək haqqı kartı əldə etmiş olacaqlar.
Əlavə olaraq, qeyd edək ki, kartlar üzrə SMS məlumatlandırma xidməti, Mobil bankinq və İnternet bankinq xidməti pulsuzdur və kartlarda 24/7 konvertasiya xidməti mövcuddur.
Onu da bildirək ki, hüquqi şəxsin istəyindən asılı olaraq MasterCard və Visa olmaqla bütün növ əmək haqqı kartları olduqca sərfəli qiymətlərlə, maksimum 36 ay müddətinə sifariş oluna bilər. Üstünlüklər barədə ətraflı: bit.ly/emek-haqqi-plyus