“Park Bulvar”-da ən çox alış-veriş edən Avropaya iki nəfərlik səyahət bileti qazanır!
(®) PASHA Bank Miles&Smiles kart sahibləri Park Bulvarda hədiyyələr qazanır!
PAŞA Bank və Park Bulvarın birgə təşkil etdiyi kampaniya çərçivəsində PASHA Bank Miles&Smiles kartı ilə Park Bulvarda yerləşən geyim mağazaları, restoran, əyləncə mərkəzlərində ən çox alış-veriş edən müştərilər dəyərli hədiyyələr qazanmaq şansı əldə edirlər. Buraya Türk Hava Yolları tərəfindən Avropa ölkələrin birinə 2 nəfərlik gediş-dönüş bileti, World Telecom-dan 1500 AZN-lik kupon, 250 AZN dəyərində PAŞA Bank Miles&Smiles Black Edition kartı və digər hədiyyələr daxildir.
Kampaniyanın qalibinə təqdim olunacaq mükafatlar
• 1-ci yer – iki nəfərlik Avropa istiqamətinə gediş – dönüş təyyarə bileti; (Qalib qeyd edilən ölkələrdən birini seçəbilər: Avstriya, Almaniya, Belçika, Böyük Britaniya, Çexiya, Danimarka, Estoniya, Finlandiya, Fransa, Hollandiya, İrlandiya, İspaniya, İsveç, İsveçrə, İtaliya, İslandiya, Latviya Respublikası, Litva, Lüksemburq, Malta, Norveç, Polşa, Portuqaliya, Slovakiya)
• 2-ci yer – 1500 (min beş yüz) manat dəyərində Worldtelecom hədiyyə kuponu;
• 3-cü yer – 1000 (bir min) manat Worldtelecom hədiyyə kuponu;
• 4 – 15-ci yerlər üçün 250 (iki yüz əlli) manat dəyərində “Miles&Smiles” kartı;
• 16 – 20-cı yerlər 100 (yüz) manat dəyərində Greenwich-dən hədiyyə kuponu.
- Kampaniyada iştirak etmək üçün PAŞA Bank Miles&Smiles kartı ilə Park Bulvarda yerləşən geyim, restoran və əyləncə mərkəzlərindən nağdsız ödənişlər həyata keçirmək və əlavə millər qazanmaq lazımdır.
Miles&Smiles kartları ilə ən çox dövriyyə edən 20 müştəri qalib təyin olunacaq.
- Dövriyyənin hesablanması zamanı bir və daha çox şəxsin dövriyyə məbləğı bərabər olarsa, bu dövriyyə məbləginə çatan ilk şəxs qalib seçiləcək.
- Qalib olan şəxs səyahət üçün pasport statusunun etibarlı olmasından əmin olmalı, viza prosesini uğurlu şəkildə başa vurmaq üçün bütün viza tələblərini qarşılamalıdır. Bu prosesin həyata keçiriliməsində PAŞA Bank və Türk Hava Yollarının müstəsna heç bir rolu mövcud deyildir.
- Biletlər əldə edildikdən sonra bir il ərzində istifadə edilə bilər.
- Biletlərin rezervasiyası və onların qalib şəxsə təqdim edilməsi Türk Hava Yollarının Bakıdakı satış ofisi tərəfindən həyata keçiriləcəkdir.
- Biletlərin istifadə müddəti və yaxud səyahət müddətinin (müştəri tərəfindən təsdiqlənən) uzadılması qeyri-mümkündür.
- Biletlərin nağd pula dəyişdirilməsi, biletlərin istiqamətinin dəyişdirilməsi və transfer edilməsi mümkün deyil.
- Qalib şəxs tərəfindən biletlərə əlavə olunacaq baqaj xərci və yaxud digər xərclərə görə hər iki tərəf (PAŞA Bank və Türk Hava Yolları) məsuliyyət daşımır.
- Ümumi, tibbi və digər xərclər PAŞA Bank və Türk Hava Yolları tərəfindən qarşılanmır.
- Türk Hava Yolları ehtiyac yarandığı halda hüquq və qaydalara dayanaraq öz siyasətini həyata keçirmək hüququnu özündə saxlayır.