Kredit müddətinin son 3 ayı bağışlanacaq - YENİ KAMPANİYA
(®) Hər kəs həyatında bir dəfə də olsa, təcili pula ehtiyac duyub. Belə vəziyyətdə həmişə dost-tanışdan borc almaq cəhdi uğurlu olmur. Ağla gələn ilk variant isə təbii ki, pul kreditidir, amma banklarda bu proses çox uzun və əziyyətli olur.
Təcili ehtiyaclarını tez bir zamanda həyata keçirmək üçün ən optimal kredit qızıl-zinət əşyalarının müqabilində alınan lombard kreditidir. Şərtləri sərfəli olmaqla yanaşı, bu kredit növü hər kəs üçün tək şəxsiyyət vəsiqəsinin köməyi ilə nəzərdə tutulub.
2016-cı ildən bəri fəaliyyət göstərən "Sizin Lombard" şirkəti bir deyil, bir neçə fürsətləri eyni zamanda təqdim edən kredit təşkilatıdır.
Başqalarından fərqli olaraq kredit zamanı müştərilərə təklif olunan nağd pul qızılın 200% həcmində dəyərləndirilir. 2020-ci ildən etibarən kreditlərə aylıq 0% komissiya tətbiq edərək kredit ödənişi faizlərini də minimuma, yəni 1.4%-ə endirən Sizin Lombard-ın ən son kampaniyası çərçivəsində isə fevral və mart aylarında lombard krediti götürən müştərilərə kreditin son 3 ayının faizini güzəşt ediləcək. Bunun üçün kreditin minimum bir illik olması kifayətdir.
Xatırladaq ki, Sizin Lombard-a təkcə kredit üçün deyil, həm də kommunal ödənişlərin həyata keçirilməsi üçün də müraciət etmək olar.
Sizin Lombardın sərfəli kredit şərtlərindən yararlanmaq üçün 50-dən çox filiallardan sizə ən yaxın birinə gələ bilərsiniz.