Təhlükəsiz bank seyflərindən faydalanın!
(®) Qarşıdan gələn bayram günlərini nəzərə alan Expressbank, müştərilərin rahat istirahəti üçün bank seyflərinin icarəsi xidmətini təqdim edir. Bu xidmət müştərilərin evlərində saxladığı qızıl zinət əşyaları, xüsusi əhəmiyyətli sənədlər, pul və digər dəyərli nəsnələrin təhlükəsiz saxlanması üçün nəzərdə tutulur.
Belə ki, evindən bir neçə günlük kənarlaşan müştərilər məxfilik qorunmaq şərti ilə və sərfəli tariflərlə bank seyflərinə nəsnələrini yerləşdirə bilərlər. İstənilən zaman müştəri banka iş saatları çərçivəsində yaxınlaşaraq, seyfdən pul və ya digər qiymətli əşyalarını geri ala bilər.
Hər zaman müştərilərin etibarlı tərəfdaşı olan Expressbank-ın təklif etdiyi bu xidmətdən fiziki şəxslərlə yanaşı, hüquqi şəxslər də faydalana bilər. Seyflərin icarə qiyməti seyflərin ölçülərinə və icarə müddətinə görə dəyişir. Bu barədə daha ətraflı məlumatı http://bit.ly/39oBbpY linkdən əldə edə bilərsiniz.