Bu bankın kartlarında endirim başladı
® Azərbaycan Beynəlxalq Bankı 8 Mart Beynəlxalq Qadınlar Günü və Novruz bayramı münasibətilə mart ayı ərzində ödəniş kartlarında müxtəlif endirim kampaniyaları elan edib.
Belə ki, 06.03.2020 – 19.03.2020 tarixlərində müştərilər Tamkart VISA Classic və Tamkart MasterCard Standard kartlarını bankdan pulsuz, Tamkart VISA Gold və Tamkart MC Gold kartlarını isə 50% endirimlə (15 AZN) ala biləcəklər.
Bankın start verdiyi daha bir kampaniya da Tamkartla aparılan taksit əməliyyatlarına aiddir. 06.03.2020 - 31.03.2020 tarixlərində “28 Mall”, “Park Bulvar” və “Gənclik Mall” ticarət mərkəzlərində yerləşən partnyor mağazalarda Tamkartla aparılmış taksit əməliyyatları zamanı əlavə 2 ay taksit tətbiq olunacaq.
Bundan başqa, 07.03.2020-10.03.2020 tarixlərində bütün Tamkart kredit kart məhsulları vasitəsilə gül mağazaları, kafe və restoranlarda nağdsız ödənişlər zamanı kart sahiblərinə əməliyyat məbləğinin 3%-i miqdarında kəşbək ödəniləcək.