Cəlilabadlı fərdi sahibkar koronavirusla mübarizəyə dəstək oldu - MƏBLƏĞ
Cəlilabad rayonunda fərdi sahibkarlıqla məşqul olan Həsənov Əhəd Əlizadə oğlu Azərbaycan Respublikasının Prezidenti Cənab İlham Əliyevin çağrışına səs verərək Koronavirusla Mübarizəyə Dəstək Fonduna 5 min manat məbləğində maliyyə yardımı ilə dəstək göstərib.
"Xalqımızın sağlamlığı üçün bu sınaq günlərində hər birimizin üzərinə böyük məsuliyyət düşür və bu çətin günlərdə vətəndaşlarımızın yanında olmaq bizim borcumuzdur. Cənab Prezident tərəfidən qəbul edilmiş çox konkret qərarlar və yol xəritəsi xalqımızı əmin edir ki, biz bu xəstəliyə ən qısa zamanda qalib gələcəyik. Hər bir vətəndaş öz üzərinə düşən borcu yerinə yetirərək həm milli həmrəylik, həm məsuliyyət, həm də milli birliyimizi qəti şəkildə nümayiş etdirməlidir. Ölkəmizdə sahibkarlara yaratdığı əlverişli biznes mühitinə görə Cənab Prezidentə minnətdarlığımızı bildiririk",- sahibkar bildirib.