Evdə qal – onlayn satış et! Tez bir zamanda brendinizin onlayn mağazasını açıb, biznesinizə davam edin!
Əgər siz unikal mallarınızı tanıdaraq internet fəaliyyətinizi inkişaf etdirmək niyyətindəsinizsə, məhz Brandonline axtardığınız bir texnologiyadır!Onlayn satışlar üçün proqram təminatını işləyib hazırlayan Cubics Azərbaycan şirkəti koronavirus pandemiyası səbəbindən qazancları təhlükəyə məruz qalan milli sahibkarları dəstəkləməkdədir. Şirkətin Brandonline texnologiyası sayəsində bu gün hər kəs öz internet mağazasını yaradaraq onun işini qurmaq imkanına malik ola bilər.
Əgər siz unikal mallarınızı tanıdaraq internet fəaliyyətinizi inkişaf etdirmək niyyətindəsinizsə, məhz Brandonline axtardığınız bir texnologiyadır!
Təklif etdiklərimiz:
-Yalnız 21 gün ərzində internet mağazanızın yaradılması və onun öz domeninizdə işə salınması;
-Geniş funksionalı olan vebsayta administrativ giriş;
-Android və iOS əməliyyat sistemləri üzərində mobil tətbiqlər;
-Onlayn ödənişlər imkanı;
-Texniki dəstək və məsləhətçi dəstəyi;
Brandonline texnologiyası ilə artıq əməkdaşlığa başlayan sahibkarlar ilk növbədə sistemin rahatlığını və istifadədə olan sadəliyi, habelə alıcı imkanlarının mühüm dərəcədə artmasını və mallara marağı olan real müştərilər bazasının genişlənməsini qeyd edirlər.
Zamanla ayaqlaşaraq internetdə birbaşa satış vasitəsilə uğurlara nail olmaq vaxtıdır, xüsusən də hər şey bu qədər sadə olduqda və böyük vəsait və ya hər-hansı xüsusi proqramlaşdırma bacarıqlarını tələb etmədikdə!