“ATB Business” hər bir sahibkarın ən fəal köməkçisidir
(®️) Azər Türk Bankın “ATB Business” internet-bankçılıq xidmətinin daha bir sıra üstün cəhətləriini potensial korporativ müştərilərimizin nəzərinə çatdırırıq. Belə ki, bu xidmətdən istifadə edən sahibkar bir pəncərədən bir neçə şirkəti idarə etmək imkanı əldə edir.
Bundan başqa, şirkətlərin daxili mühasibatlıq sistemi ilə inteqrasiyası və ödənişlərin avtomatik internet-bankçılıq xidmətinə yüklənməsi hesabına əməliyyatların ayrı-ayrı proqram təminatlarında təkrar yığılmasına ehtiyac olmur. Habelə, sistemdə kütləvi ödənişlərin ümumi bir imza ilə təsdiqi imkanı da mövcüddur.
Əməkhaqqı köçürmələrini həm Excel faylları formasında olan cədvəli sistemə yükləməklə, həm də sistemdə əməkdaşların hesablarını siyahıdan seçməklə birbaşa ödənişləri həyata keçirmək mümkündür.
“ATB Business” xidməti bank əməliyyatlarının geniş çeşidini banka gəlmədən, onlayn rejimdə, rahat şəkildə və minimal komissiya xərcləri əsasında həyata keçirməyə, o cümlədən hesablar, kreditlər və əmanətlər barədə məlumatların nəzərdən keçirilməsi, xarici ölkələrə və ölkədaxili köçürmələri, əməkhaqqı, ƏDV və müxtəlif büdcə ödənişləri, çıxarışların əldə edilməsi və digər əməliyyatları yerinə yetirməyə imkanlar verir.
Qeyd edək ki, Bankın hüquqi şəxs və fərdi sahibkar olan müştəriləri cari ilin 31 may tarixinədək onlayn müraciət əsasında hesab açaraq, “ATB Business” internet-bankçılıq xidmətinə qoşulduqda, dərhal 100 manat məbləğində bonus qazanacaq və ilk 7 gün ərzində bu platforma üzərindən aparılan bütün əməliyyatlar komissiyasız həyata keçirləcəkdir.