Hesab.az-ın xeyriyyə təşəbbüsü
(®️) Hesab.az onlayn ödəmə portalı hər zaman sosial məsuliyyətli və xeyriyyə məqsədli layihələrə dəstək olur, mümkün reklam kanalları vasitəsi ilə işıqlandırmağa çalışır. Həm təhsillə bağlı, həm də ictimai mövzulara həssas reaksiya göstərərək istifadəçiləri də bu mövzularda biganə olmamağı, dəstək olmağı səsləmişdir. Bununla da Hesab.az istifadəçiləri ilə birlikdə onlayn ödəmə şirkətləri arasında lider olduğunu bir daha sübut etmiş olur.
Pandemiya dövründə insanların evdən çıxa bilməməsi insanlara maddi çətinlik yaratmışdır. Bu səbəbdən Hesab.az da buna yaxından iştirak edib, istifadəçilərin köməkliyi ilə xoş təşəbbüs göstərərək ehtiyacı olan ailələrin sevincinə səbəb olmuşdur. Belə ki, Ramazan ayında bir çox ailəyə yardım üçün Hesab.az “İNAYƏ” xeyriyyə ictimai birliyinə kommunikasiya dəstəyi olaraq, istifadəçilər onlayn olaraq istənilən məbləğdə yardım etdilər. Yığılan məbləğlərlə ehtiyacı olan ailələrə “İNAYƏ” xeyriyyə ictimai birliyi tərəfindən Ramazan sovqatı olaraq, qida paketi çatdırıldı.
Bundan əlavə qeyd etmək istərdik ki, “Leykemiya ilə Mübarizə" İctimai Birliyində leykemiya ilə mübarizə aparan uşaqları və ailələri tək qoymayaraq, onları bu xəstəlikdən daha güclü olduqlarına inandırmaq və onlara sağlam gələcək bəxş etmək məqsədilə istifadəçiləri donor olmağa və yaxud maddi dəstək olmağa səslədi. Hesab.az istifadəçiləri “Ümid Yeri“ sığınacağında valideyn qayğısından məhrum olan uşaqların ümidi olaraq, sığınacağa maddi dəstək edib, uşaqların sevincinə səbəb oldular.
Hesab.az komandası xeyirxah istifadəçilərin bu təşəbbüsünə qürur duyur və xeyirxah əməldə dəstək olduqlarına görə təşəkkür edir!