İndi hər kəs TamKart ala bilər
(®️) Azərbaycan Beynəlxalq Bankı TamKart sahibi olmaq istəyən müştərilərin seçim imkanlarını daha da genişləndirib. İndi debet rejimində istifadə edilən TamKart Debet məhsulunu da Bankdan əldə etmək olar.
İndiyə qədər TamKart sahibi olmaq istəyən şəxs üçün kredit xətti açıldığından müştərinin rəsmi iş yerinin olması tələb edilirdi. Amma indi hər kəs TamKart sahibi ola, öz vəsaitlərini kart hesabına yerləşdirərək nağdsız ödənişlər aparıb kəşbək qazana bilər.
Elə TamKartın müştərilər üçün əsas üstünlüyü də ödənişlər zamanı onlara kəşbək qazandırmasıdır. Ödənişlərini bu kartlarla aparan hər bir müştəri xərclədiyi vəsaitin müəyyən faizini ayın sonunda kart hesabına geri alır. Azərbaycan Beynəlxalq Bankının “QayğıCash” proqramı çərçivəsində isə Bankla tərəfdaş məkanlarda alış-veriş zamanı əlavə kəşbəklər də müştərinin kart hesabına geri qayıdır.
TamKart Debet məhsulu müştərilərə 4 növdə təqdim edilir: VISA TamKart Classic, Mastercard TamKart Standard, TamKart Gold (VISA/MC), TamKart Platinum (VISA/MC) və TamKart Premium (VISA/MC). TamKart Debet kartının ön tərəfində debet, arxa tərəfində kredit kart məlumatları əks olunur. Kartdan istifadə müddəti 5 ildir (TamKart Premium - 3 il).
TamKart Debet-in əsas özəllikləri: