Hesab.az-dan Qələbəmiz münasibətilə “2QAT Sevinc” kampaniyası!
(®️) Azərbaycanın Müzəffər Ordusunun qazandığı şanlı qələbə hər birimizin qəlbini sevinc və qürur hissi ilə doldurdu. Vətənimiz artıq, böyük həsrətdən sonra tam və bölünməzdir! Yenilməz Ordumuzun möhtəşəm qələbəsi münasibətiylə Hesab.az olaraq, xalqımızı təbrik edir, müqəddəs bayrağımızın daim ucalarda olmağını arzu edirik. Eyni zamanda qələbəmizin səbəbkarları olan şəhidlərimizə Allahdan rəhmət diləyir, ailələrinə səbr arzu edirik. Yaralı əsgərlərimizə isə, Allahdan şəfa arzu edirik. Bu tarixi Qələbə günündə Hesab.az da xalqımızın sevincinə daha bir sevinc qatmaq məqsədiylə “2QAT Sevinc” kampaniyasına başladı.
Bu təklif çərçivəsində Hesab.az-da qeydiyyatlı olaraq ödəniş edən bütün istifadəçilər 10-22 Noyabr tarixlərində etdikləri ödənişlər üçün iki qat Bonus yaxud Hesab Koin qazanacaqlar. Ətraflı: https://bit.ly/35dcRrA
“Qazananlar Klubu”-nun yaxşı tərəflərindən biri də odur ki, istifadəçilər Hesab.az-da seçimlərini hər zaman dəyişə bilərlər, lakin qazandıqları bonuslar və Hesab Koinlər bu dəyişiklikdən heç bir şəkildə təsirlənmir . Müştəri məmnuniyyətinin hər zaman ön planda olduğu Hesab.az, bu xüsusi təkliflə çətin günlərdə də, istifadəçilərinin yanındadır.