PAŞA Bankdan kiçik və orta biznes sahibləri üçün “Black Friday” endirimləri!
(®️) Azərbaycanın aparıcı korporativ bankı, PAŞA Bank “Black Friday” endirim mövsümü çərçivəsində kiçik və orta biznes sahiblərinə onlayn biznes kreditlərinə edilmiş müxtəlif endirim və güzəştlərdən yararlanmağı təklif edir.
26-30 noyabr 2020-ci il tarixlərində davam edəcək kampaniya daxilində onlayn biznes kreditinə müraciət edən sahibkarlar üçün komissiya xərclərinə 25% endirim tətbiq olunacaq və illik faiz dərəcəsi məbləğindən asılı olmayaraq 16.5% olacaq. Bundan əlavə, qeyd olunan tarixlərdə hesab açmaq və ilk ölkədaxili ödəniş tamamilə pulsuz olacaq. Həmçinin, müştərilər təkrar ödənişlərdə də əlavə pulsuz ödənişlər qazanmaq şansını əldə edəcəklər.
Mövcud vəziyyəti nəzərə alaraq onlayn satışa üstünlük verməyi planlaşdıran, lakin ödənişlərin onlayn qəbul olunması üçün saytı və ya mobil tətbiqi olmayan biznes sahibləri PAŞA Bankın “Linklə ödəniş” xidmətinə tətbiq olunan endirimlərdən yararlana bilərlər. Belə ki, kampaniya çərçivəsində mövcud müştərilər bu xidmət üçün hər ödənişə 50%-dək, yeni qoşulan müştərilər isə 10% endirim əldə edəcəklər.
Onu da qeyd edək ki, PAŞA Bankın xüsusi kredit şərtlərindən və endirim platformasından yararlanmağa, eləcə də mobil tətbiq ilə bank xidmətlərindən istifadə etməyə imkan verən yeni sərfəli əməkhaqqı layihəsi mövcuddur. Kampaniya müddətində PAŞA Bank əməkhaqqı layihəsinə yeni qoşulan müştərilər üçün 5 əməkhaqqı kartı pulsuz təklif olunacaq.
Məhsullar haqqında ətraflı məlumat əldə etmək və müraciət üçün https://pashabank.digital/login?utm_source=accounts_payments&utm_medium=email&utm_campaign=black_friday_2020 saytı vasitəsilə və ya PAŞA Bank Əlaqə Mərkəzi ilə əlaqə saxlayın: * 8123 / (+99412) 4965004