Hesab.az və Visa-dan Yeni il kampaniyası!
Visa ilə Hesab.az-ın birlikdə həyata keçirdikləri kampaniyalar həmişə uğurlu şəkildə nəticələnmişdir. Yenidən əməkdaşlıq etməklə mövcud olduqları bazarda sahib olduqları istifadəçi, müştəri kütləsinə faydalı, qazandıran kampaniya etməyi nəzərdə tuturlar. Minlərlə istifadəçinin qazanacağı kampaniyaya artıq bu gündən etibarən Hesab.az saytı üzərindən başlanıldı.
Kampaniya haqqında qısaca məlumat vermək istərdik ki, Hesab.az-da qeydiyyatlı olaraq 18 Dekabr - 18 Yanvar tarixlərində saxlanılan Visa kart ilə edilən ödənişlərdə ilk 4000 nəfər növbəti ödənişlərində istifadə edə biləcəkləri 7 AZN dəyərində Hesab Koin qazanacaqlar. Qeyd edək ki, Visa ilə Hesab.az əməkdaşlığı iki ay ərzində mərhələli şəkildə olmaqla davam edəcək.
1-ci mərhələdə iştirak edib qalib olan istifadəçilər 2-ci mərhələyə haqq qazanmış olurlar. 2-ci mərhələdə kampaniya şərtlərinə uyğun olaraq iştirak edərək qalib olan istifadəçilər dəyərli hədiyyə qazanacaqlar. Dekabr ayında başlayan ilkin mərhələdən sonra 2-ci mərhələyə dərhal qoşulma imkanı olacaq və 2-ci mərhələnin Fevralın 28-də bitməyi nəzərdə tutulur. Həm fərqli, həm də yenə də qazandıracaq kampaniyada yüksək istifadəçi fəallığı olmağı gözlənilir. Kampaniya haqda ətraflı məlumat: https://hesab.az/#/visa